English

Vánoční charitativní koncert v REC Group

5.12.2014

Kouzelný koncert 2014 v REC Group

IMG_2678Rozzářené tváře i nadšený potlesk, tak vypadal taneční parket při V. vánočním koncertu pro děti z dětských domovů ze Zlínského kraje, který se uskutečnil ve středu 26. listopadu 2014 v prostorách areálu REC Group.

Vánoční charitativní koncerty pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji jsou originálním projektem profesionálního kouzelníka Jiřího Hadaše. Díky prostředkům získaným od partnerů může Jirka Hadaš vykouzlit dětem z dětských domovů ve Zlínském kraji nevšední zážitek a zpříjemnit jim tak předvánoční čas.

IMG_2649Kouzelný koncert začal prohlídkou areálu REC Group. Děti měly možnost projet areál naším vláčkem Steelinkou, prohlédly si loď Naděje a také navštívily maják Šrotík, aby se mohly porozhlédnout po celém okolí. Druhá část koncertu pokračovala v našem Kongresovém centru, kde hlavní host zábavného odpoledne, oblíbený populární zpěvák Martin Harich, dětem nejdříve předal vánoční dárky a pak zazpíval své největší hity.

IMG_2666

 

Středeční odpoledne si ve Starém Městě vychutnaly děti z deseti dětských domovů z celého Zlínského kraje: Dětský domov Kroměříž, Dětský domov Valašské Klobouky, Dětský domov Uherské Hradiště, Dětský domov Uherský Ostroh, Dětský domov Valašské Meziříčí,  Dětský domov Vizovice – Chrastěšovská, Dětský domov Zašová, Dětský domov a Základní škola Liptál, Dětský domov a Základní škola Vizovice, Dětský domov a speciální školy Zlín.

 

„Je to tu opravdu super, nejvíc se mi líbí vystoupení Martina Haricha, který to umí dobře rozjet,“ popsal své nadšení Marek z DD v Liptálu.

IMG_2862Kouzelný koncert 2014 opět vyčaroval nejen mnoho úsměvů na dětských tvářích, ale také radost a pohodu. Děti byly nadšené nejen z vystoupení Martina Haricha, ale také z vláčku Steelinky a Kovozoo, u kterého strávily nejvíce času a nafotily nespočet fotografií.

Budeme rádi, když náš areál navštíví i v jarních či letních měsících, kdy připravujeme další zajímavé akce. Dveře jim budou opět otevřeny. Již v dubnu nás čeká další skvělá akce – Den Země 😉

 

foto: Josef Omelka