English

Kongresové centrum

Kongresové centrum je multifunkční zařízení s moderním vybavením v samotném srdci průmyslového areálu společnosti REC Group, které bylo vybudováno v prostorách bývalého skladu cukru.

Kongresové centrum využíváme nejen k našim vlastním účelům v rámci vzdělávání zaměstnanců, ale také nabízíme možnost pronájmu těchto netradičních prostor. Kongresové centrum umožňuje konání školení, konferencí, večírků, oslav, svateb a různých veřejných akcí.

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí – Pátek 10:00 – 16:00
Sobota – Neděle 10:00 – 17:00

 

 

KONTAKT:

Ing. Veronika Zaoralová
Tel.: +420 572 419 771
Mob.: +420 601 382 320

E-mail: info@recgroup.cz

 

HISTORIE KONGRESOVÉHO CENTRA:

Společnost REC Group s.r.o. se od roku 1998 zabývá svozem, tříděním a recyklací odpadů. Během svého rozvoje klade čím dál větší nároky na neustálé zvyšování kvalifikace a růst efektivity práce svých zaměstnanců, což nepřímo vede také ke zlepšování ochrany životního prostředí.

V roce 2008 společnost začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit stávajícím i budoucím zaměstnancům systematický rozvoj jejich schopností a znalostí. Rozhodla se pro vybudování školicího střediska.

Školicí středisko se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. NP a 3. NP bývalého skladu cukru. Jedná se o multifunkční zařízení s moderním vybavením v srdci průmyslového areálu s možností nahlédnout do zpracovatelského procesu a zároveň rozvojem lidských zdrojů a tím pádem konkurenceschopnosti podniku.

Na stavbě proběhly statické úpravy celého objektu, byly doplněny části krovů a podlah, zesíleny a vyměněny ocelové konstrukce, proběhla repase dobového výtahu a dopravníku, které dříve sloužily k manipulaci s cukrem. Stavba je vybavena novou vzduchotechnikou, sádrokartonovými konstrukcemi, rozvody zdravotechniky a elektra. K úpravě komplexního designu byl přizván Ing. arch. Jan Konečný, který mj. navrhoval interiéry a expozice pro firmu Baťa v Torontu, Škoda Auto v Německu, pro firmu R. Jelínek Vizovice, IBM ČR a Francouzskou filharmonii v Paříži.

V současné době nachází Kongresové centrum daleko širší využití než tomu bylo na začátku.

OCENĚNÍ KONGRESOVÉHO CENTRA: 

„Stavba roku 2011 Zlínského kraje“  – hlavní cena v kategorii Průmyslové a zemědělské stavby.
Baumit – fasáda roku 2011 – 2. místo v kategorii historický objekt.