English

Vyhlídkové lávky

Účel

Účelem vyhlídkových lávek je vytvoření pěší trasy celým areálem společnosti, z níž návštěvníci areálu budou moci sledovat zpracování/recyklaci odpadů. Konstrukce lávek je vyprojektovaná s ohledem na bezpečnost a rozmanitost rozhledu. Budete moci sledovat jak samotné zpracování odpadů, tak okolní přírodu. Tento projekt zatraktivní nejen samotný areál společnosti, ale především celý region Slovácko.

Cíl

Cílem projektu je vybudovat bezpečné a atraktivní lávky vedoucí areálem společnosti ve výšce 3-12m, na které budou navázány vyhlídkové plošiny a cesta k nedalekému Ekoparku.

Popis

Lávky budou umístěny na stávajících střechách a plotech. V místech, kde není oplocení, nebo střešní systém budou vybudovány podpěrné sloupy, které budou vyrobeny ze železa. Nášlapná plocha bude realizována z přírodního materiálu dřeva nebo recyklovaného materiálu pryžové gumy.

Ekonomika

Projekt vyhlídkových lávek dotvoří celkovou strukturu ekologického areálu. Spolu s ostatními atrakcemi tak vytvoří atraktivní komplex Ekolandu, který bude sloužit nejen k zábavě ale především ke vzdělávání se v oblasti ekologie.


ATRAKCE KALENDÁŘ AKCÍOTEVÍRACÍ DOBAVIDEO