English

KOVOZOO

ATRAKCEKALENDÁŘ AKCÍ 2014OTEVÍRACÍ DOBAVIDEO

 

loga atrakcí ATRAKCE

Ekoland je turisticky nevšední areál, kde je možné na jednom místě vidět zachovanou architekturu původního cukrovaru, jehož historie zasahuje do let 1867. Původní stavby jsou citlivě rekonstruovány a v současnosti používány k různým účelům společnosti, která se zabývá ekologickým zpracováním odpadů.


Calendar-icon KALENDÁŘ AKCÍ 2014

 

DZ      PZ      RD

DMIB      LOGO - REC Group      PB

FD     DaK      SZ

Program k tisku – pdf


k10729007 (1) OTEVÍRACÍ DOBA

OTEVÍRACÍ DOBA:

Duben – Červen 10:00 – 17:00
Červenec – Srpen 09:00 – 18:00
Září – Říjen 10:00 – 17:00
Listopad – Březen 10:00 – 16:00

 

Od listopadu do března je většina atrakcí uzavřena. Přístupné zůstává pouze Kongresové centrum, zahrada s KOVOZOO a vyhlídkové lávky. Jakmile však napadne sníh nebo bude náledí, lávky budou z důvodu bezpečnosti uzavřeny. V samotné KOVOZOO zůstává jen několik málo zvířat, která nejsou zazimována. Ostatní zvířata je možno vidět ve sklepních prostorách Kongresového centra, kde vnikla provizorní výstava KOVOZOO nebo pod venkovní stříškou před Kongresovým centrem. Turistické předměty a pamětní mince si můžete zakoupit na recepci Kongresového centra. V Kongresovém centru budou v průběhu roku k vidění i různé výstavy.

 


video_icon258 VIDEO

 

Celý areál společnosti REC Group s.r.o. je vždy upravený a vzorně připravený pro návštěvníky, kteří se rádi pobaví, ale taktéž se u toho zároveň vzdělají v oblasti ekologie…


ATRAKCE KALENDÁŘ AKCÍOTEVÍRACÍ DOBAVIDEO